Supernatural

Genel Bakış

Fullfilmler.net'te efsanevi bir diziyle karşınızdayız: Supernatural! Bu popüler dizide, Winchester kardeşler, doğaüstü yaratıklarla dolu tehlikeli bir dünyada yaşam mücadelesi verirler. Efsanevi ve ürkütücü olayları çözmek için birlikte çalışan Sam ve Dean, aileleriyle ilgili sırları açığa çıkarırken, gerilim dolu maceralara atılırlar. Supernatural dizisini türkçe altyazılı izle seçeneğiyle olağanüstü hikayelerin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, yüksek çözünürlükteki görüntü kalitesi sunan türkçe altyazılı hd izle opsiyonuyla dizinin her anını en net şekilde takip edebilirsiniz. Eğer Supernatural'ın mükemmel dünyasına tamamen dalıp, karakterlerin seslerini orijinalden duymak isterseniz, türkçe altyazılı izle seçeneği tam size göre. Ancak diziyi anında anlamak ve Türkçe dublajlı izlemek isterseniz, türkçe altyazılı izle seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Supernatural, hem gizemli olayları çözme hem de aksiyon dolu sahneleriyle izleyicileri büyülüyor. İçerisinde izle, türkçe altyazılı izle, türkçe altyazılı hd izle ve full izle seçenekleriyle Supernatural'ın sürükleyici dünyasına katılın ve bu unutulmaz diziyi sitemizde izleme fırsatını kaçırmayın. İyi seyirler!

 • 1
  Pilot45dk

  Küçük yaşta Sam ve Deanin annesinin açıklanamayan bir biçimde ölmesiyle babalarıyla birlikte doğaüstü güçleri avlamaya başlarlar. Yıllar sonra Sam avcılığı bırakır ve üniversiteye başlar. Bir gün Dean Samin evine gelir ve babalarının ava gittiğini ve dönmediğini söyler.

 • 2
  Wendigo45dk

  Sam ve Dean babalarının günlüğünü kullanarak bir kampçı grubunun Wendigo adındaki bir yaratık tarafından kaçırılıp öldürüldüğünü öğrenir ve onları kurtarmak için kampçıların arkadaşlarıyla işbirliği yaparlar.

 • 3
  Suda Ölüm45dk

  Manitoc Gölündeki esrarengiz ölümle ilgilenen Sam ve Dean bu ölümün sebebini bulmak için Wisconsine gelirler. Yaratığın İntikamcı Ruh olduğunu öğrenirler ve avlarlar.

 • 4
  Hayalet Gezgin45dk

  Sam ve Dean bir şeytanın pilotun içine girerek uçağı düşürdüğünü söyleyen birinden telefon alır. Sam ve Dean bir sonraki şeytan faaliyetinin nerede olacağını saptar ve uçağa biner ancak Dean uçaktan korkmaktadır ve bu Dean için çok zor olacaktır.

 • 5
  Kanlı Mary45dk

  Sam ve Dean aynanın karşısında gözleri oyulmuş ölü bir adamın ölüm nedenini araştırırken bu olayı Bloody Marynin yaptığını bulurlar. Ve Bloody Maryi avlarlar.

 • 6
  Deri45dk

  Samin kolejden arkadaşı Zach sevgilisini öldürmekten tutuklanır ve Sam bu haberi duyunca Zachin bunu yapmayacağını, bu olayın arkasında doğaüstü bir şeyin olduğunu söyler ve Winchester kardeşler araştırmaya başlar. Bu şeyin Şekil Değiştiren olduğunu öğrenirler ve avlarlar.

 • 7
  Kanca Adam45dk

  Sam ve Dean kolejden bir öğrencinin ölümünü araştırmaya başlar. Ölen çocuğun kız arkadaşı olan Lori erkek arkadaşına görünmez birinin saldırdığını söyler. Daha sonra olayların Loriye bağlı olduğunu öğrenirler. Ve yaratığın bir hayalet olduğunu öğrendiklerinde bu hayaleti avlarlar.

 • 8
  Böcekler45dk

  Sam ve Dean inşaat sırasında bir adamın aniden açılan bir çukura düşüp esrarengiz bir biçimde ölmesini araştırır. Bu araştırmanın sonunda katilin böcekler olduğunu bulurlar.

 • 9
  Ev45dk

  Sam gece kabuslar görmeye başlar ve bunun üzerine kabusundaki evi bulmaya çalışırlar. Evin eski yaşadıkları ev olduğunu öğrenince evin içindeki şeytanın annelerini öldüren şeytanın aynısı olabileceğinden şüphelenirler.

 • 10
  İltica45dk

  Sam ve Dean perili bir akıl hastanesini araştırmak için Rockford, Illinoise gider ama burada ruh Samin içine girecektir ve Deani öldürmeye çalışacaktır.

 • 11
  Korkuluk45dk

  Sam ve Dean bir çiftin Indianada bir kasabada esrarengiz bir biçimde kaybolmasını araştırmaya gider ancak yolda Sam ve Dean kavga eder ve Sam çantasını alarak yola koyulur. Dean ise kasabaya gider.

 • 12
  İnanç45dk

  Sam ve Dean Bloody Bones adlı yaratıkla mücadele verirken Deane elektrik çarpar ve kalbi büyük oranda zarar görür. Deani kurtarmak için Sam bir medyum bulur ve medyum Deani iyileştirir ama bu olayın bir azrail ile ilgili olduğunu anlamaları uzun sürmez. Medyum bir kişiyi iyileştirdiğinde bir başkası

 • 13
  666 Nolu Otoyol45dk

  Deani eski kız arkadaşı arar ve babasının esrarengiz bir biçimde öldüğünü söyler. Bunun üzerine Sam ve Dean olayı araştırmaya başlar ve bu olayın öfkeli bir ruh tarafından yapıldığını anlar.

 • 14
  Kabus45dk

  Sam bir rüya görür ve bu rüyası gerçekleşir. Bu olayı araştırırlarken anneleri aynı şekilde ölmüş bir çocukla tanışırlar ve o da Sam gibi ilginç özelliklere sahiptir.

 • 15
  Bükücüler45dk

  Bir adamın birden ortadan kaybolduğunu söyleyen bir çocuğu dinleyen Sam ve Dean olayı araştırmaya başlar ancak bu olayın ardında doğaüstü bir olayın değil psikopat bir ailenin olduğunu bulur.

 • 16
  Gölge45dk

  Sam ve Dean bir gölge şeytanını araştırırken, Sam haftalar önce otobüs durağında tanıştığı Meg ile yeniden karşılaşır. Daha sonra kızın şeytan olduğunu ve babalarını tuzağa düşürmek istediğini anlarlar. Kız pencereden düşer ve öldüğünü sanırlar fakat şeytan hala içinde yaşıyordur.

 • 17
  Cehennem Evi45dk

  Sam ve Dean perili bir evi araştırırken içinde yaşayan Mordecai adlı yaratığı insanların hayal gücünün yarattığını fark ederler ve bu yaptıkları iş hakkında düşünmelerini sağlar.

 • 18
  Kötü Şeyler45dk

  Sam ve Dean küçük bir kasabadaki çocuk hastalığını araştırırken bu olayın çocukların yaşam enerjisini çalan Shtriga adlı yaratıkla bağlantılı olduğunu görürler.

 • 19
  Kaynak45dk

  Genç bir çift 1910lara ait bir aile portresi olan antika resmi satın aldıktan kısa bir süre sonra evlerinde öldürülür. Resmin geçmişinin incelenmesi üzerine, Sam ve Dean resmi satın alan herkesin öldürüldüğünü öğrenirler ve ve onun bir sonraki kurbanını tahmin etmeden önce portrenin nasıl ölümlere n

 • 20
  Ölü Adamın Kanı45dk

  Vampir faaliyetlerinin Coloradoda görülmesi üzerine Sam ve Deanin babası ortaya çıkar ve her şeyi öldürme gücüne sahip olan Colt adlı silahın vampirlerin elinde olduğunu söyler. Silahı ele geçirdiklerinde babaları vampire ateş eder ve mermi vampiri yok eder. Ayrıca bu bölümde ölü bir insanın kanının

 • 21
  Kurtuluş45dk

  Meg Johnun papaz olan arkadaşını öldürür ve Coltu almak için plan kurar ancak Johnun da planları vardır.

 • 22
  Şeytan Tuzağı45dk

  Sam ve Dean, Bobby Singerın evindeki şeytan kapanıyla Megi yakalayıp cehenneme gönderirler ve babalarını kurtarırlar ancak şeytanın içine girdiği bir tır sürücüsü arabalarına çarpar ve ağır yaralanırlar.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?