%3

Genel Bakış

3%, yakın gelecekte geçen bir distopik bilim kurgu dizisidir. Dizi, toplumun zengin ve fakir kesimleri arasında büyük bir eşitsizlik yaşadığı, içinde bulundukları dünyayı geride bırakmak için bir şans yakalayan gençleri anlatır. Dünyada çoğu insan yoksulluk içinde yaşarken, özel bir adaya kurulmuş olan Offshore adında zengin ve refah içinde bir topluluk bulunmaktadır. Her yıl, Maralto adı verilen zorlu bir sınavı başarıyla geçen gençler arasından sadece %3lük bir seçkin grup, Offshorea gitmeye hak kazanır. Bu gençlerin geride bıraktığı hayat, yoksulluk, suç ve çaresizlik içindedir. Dizi, ana karakterlerden biri olan Michele (Michele Santana) önderliğindeki genç bir grup çevresinde döner. Bu grup, sınavın zorluklarına katlanmak ve Offshorea gitmek için rekabet eder. Ancak bu süreçte çeşitli entrikalar, ihanetler ve zorluklarla karşılaşırlar. Her bir karakter kendi kişisel mücadeleleriyle uğraşırken, sistemin adaletsizliğine karşı da birleşmeye çalışırlar. Dizi, toplumsal adaletsizlik, sınıf farklılıkları, insan doğası ve hayatta kalma üzerine önemli temaları ele alırken, izleyiciyi heyecan verici bir distopik dünyanın içine çeker.

 • 1
  Küpler45dk

  Karanlık bir yakın gelecekte 20 yaşındakiler, Açıklar olarak bilinen masalsı topraklara yer kapmak için yarışacakları şık bir test merkezine alınmaktadır.

 • 2
  Para45dk

  Fernando, tıbbi muayenesinde şok edici bir gerçeği öğrenir. Bir mantık bulmacası gruptaki gerilimi artırır ve Aline, Ezequielin ne sakladığını bulmaya çalışır.

 • 3
  Koridor45dk

  Karanlık bir tüneldeki sinir bozucu yolculuğun ardından, geçmişine ait bir görüntü Joannanın peşini bırakmaz. Ezequielin beklenmedik bir ziyaretçisi vardır.

 • 4
  Kapı45dk

  Yatakhanelerde aç ve susuz halde mahsur kalan adaylar bir çözüm bulmak için yarışırlar. Testteki ani bir değişiklik, Marconun yepyeni bir yüzünü ortaya çıkarır.

 • 5
  Su45dk

  Öğrendiği sırları açığa vuran Aline, bunları bir bedel karşılığında gizli tutmayı teklif edince, Ezequielın acı veren hatıraları yeniden canlanır.

 • 6
  Cam45dk

  Adaylar yeni yatakhane odalarında kendilerini bekleyen çok cazip bir teklif bulurlar. Kalmaya karar verenler ürkütücü bireysel testlere tabi tutulacaktır.

 • 7
  Kapsül45dk

  Süreç yetkilileri adaylar arasında bir hain olduğunu fark edip adayları sorgulamaya başlayınca, kutlama gecesi kabusa döner.

 • 8
  Buton45dk

  Arınma Töreninin sabahında yapılan şaşırtıcı açıklamalar ve yeniden kurulan ittifaklar, dört adayın kaderini sürüncemede bırakır.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?